Witamy na stronie Hydraulics Online

Welcome to Hydraulics Online - Exporter of the year

Witamy na stronie Hydraulics Online!

Niezależnego, globalnego partnera oferującego rozwiązania w zakresie hydrauliki siłowej. Możemy zaprojektować, dostarczyć, znaleźć rozwiązanie, naprawić i przetransportować wszystko w zakresie hydrauliki! We współpracy z nami osiągną Państwo to, co wydaje Ci się niemożliwe do zrealizowania…

Mark i Helen Tonks założyli Hydraulics Online w 2004 roku z zamiarem stworzenia specjalistycznej, niezależnej firmy hydraulicznej, która mogłaby konkurować z większymi, bardziej rozpoznawalnymi i zorientowanymi na konkretny produkt firmami z branży. Dzisiaj Hydraulics Online jest partnerem w zakresie hydrauliki, wybieranym przez klientów na całym świecie.
Ze swojego biura, znajdującego się na południe od Manchesteru w Wielkiej Brytanii, Hydraulics Online zapewnia wysoce indywidualną obsługę tysiącom klientów na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy są Państwo rozpoznawalną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, czy też rozpoczynają działalność, potrzebują doradztwa w zakresie przygotowania prototypu lub przeprojektowania układu, czy też poszukują regularnych, niedrogich i niezawodnych źródeł zaopatrzenia w popularne urządzenia hydrauliczne, staramy się być konkurencyjni cenowo i pod względem realizacji oraz oferować usługi najwyższej jakości w porównaniu z innymi dostawcami.

Nasza wizja: stać się światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań w zakresie hydrauliki siłowej, zaspokajających potrzeby klientów.

10 powodów, dla których klienci zwracają się do nas

hydraulics online icon customer focus

KONCENTRACJA NA KLIENCIE

Wszystko zależy od Państwa: naszym najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Niezależnie od tego, czy jest to małe jednorazowe zlecenie, czy długotrwała współpraca w zakresie kompleksowych usług hydraulicznych, chcemy, aby czuli Państwo satysfakcję z wybrania naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów oraz studiami przypadków.

Hydraulics Online Independence

CAŁKOWITA NIEZALEŻNOŚĆ

Jesteśmy w 100% niezależni – nie jesteśmy tylko przybudówką innej firmy, ale zapewniamy dostęp do produktów ponad 80 firm hydraulicznych, oferujemy całkowicie bezstronne doradztwo oraz optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Za każdym razem.

Hydraulics Online Personable Responsive Service

INDYWIDUALNA, ELASTYCZNA OBSŁUGA

Urządzenia hydrauliczne stanowią zwykle część większego produktu lub usługi, więc mamy świadomość, że jeśli sprawnie i szybko nie sprostamy oczekiwaniom, ma to bezpośredni wpływ na Państwa reputację i postrzeganie przez klientów. Jesteśmy znani z naszej wytrwałości i wykraczania ponad przeciętność. Państwa marka jest w dobrych rękach.

Hydraulics Online Global Reach

GLOBALNY ZASIĘG

Obsługujemy klientów w 130 krajach i jesteśmy w Wielkiej Brytanii postrzegani jako wrota do rozwiązań hydraulicznych, stosowanych w innych krajach. Nasza wiedza i doświadczenie, obejmujące 24 kluczowe sektory i rynki, są zarówno rozległe, jak i głębokie: doskonała obsługa i wiedza nie mają granic.

Hydraulics Online Negotiation Power

SIŁA NEGOCJACYJNA

Nasz globalny zasięg i ścisła współpraca ze 140 dostawcami zapewniają nam bezkonkurencyjną ofertę produktów i dużą elastyczność w stosunku do źródeł zaopatrzenia, zarówno pod względem cen, jak i dostaw – tworząc pozytywne sprzężenie, dzięki któremu możemy priorytetowo traktować potrzeby naszych klientów.

Hydraulics Online Technical Know-how

FACHOWA WIEDZA TECHNICZNA

Nasz zespół techniczny posiada 100 lat doświadczenia w dostarczaniu wiodących na świecie produktów, systemów i rozwiązań hydraulicznych. Setki naszych klientów działają w branży hydraulicznej, korzystając z naszej wiedzy i niezależnej pozycji, aby zmaksymalizować swój potencjał sprzedażowy. 

Hydraulics Online Innovative System Design

INNOWACYJNE PROJEKTY

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zachować poprzednie rozwiązania, czy zdefiniować je od nowa, pomożemy Państwu osiągnąć rzeczy, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. Uwielbiamy wyzwania. Wystarczy wspomnieć naszą współpracę z Concorde i HypED, brytyjskim zespołem, który wziął udział w globalnym konkursie SpaceX Hyperloop, ogłoszonym przez Elona Muska.

Hydraulics Online British Heritage and quality

BRYTYJSKIE STANDARDY JAKOŚCI

Nasza firma powstała w oparciu o standardy jakości i chęć ciągłego doskonalenia; zawsze staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, oraz aby nasi klienci mogli realizować swój potencjał. Więcej informacji na temat akredytacji ISO 9001 przyznanej nam przez British Standards Institution można znaleźć tutaj.

Hydraulics Online multiple award winners

LAUREACI NAGRÓD

Nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia zaowocowały nagrodami za międzynarodowy handel i doskonałość w obsłudze klienta, a także uznaniem wielu organizacji, m.in. Brytyjskiego Departamentu Handlu Międzynarodowego oraz Brytyjskiej Federacji Małych Przedsiębiorstw. Więcej informacji.

hydraulics online icon community action

DZIAŁANIE NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI

Poświęcamy czas na działalność charytatywną i wspieramy szkoły, uniwersytety i projekty w ramach lokalnej społeczności, zapewniając studentom staże w miejscu pracy, a nawet inspirując młodsze pokolenie, biorąc udział w szkolnej audycji radiowej. Przeczytaj więcej tutaj.

W jaki sposób możemy pomóc?

Czy potrzebują Państwo kompleksowego projektu systemu hydraulicznego lub: pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, siłowników hydraulicznych, agregatów hydraulicznych, filtrów hydraulicznych, akumulatorów hydraulicznych, zaworów hydraulicznych, innych urządzeń hydraulicznych i akcesoriów?

Nasza strona internetowa pokazuje tylko niewielką liczbę prac, w które się angażujemy oraz produktów, które dostarczamy, więc prosimy nie martwić się, jeśli nie ma na niej tego, czego Państwo szukają.

line-green-vertical-separator

Prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zapytania, znajdujący się po prawej stronie, czat on-line na dole strony, a także poprzez e-mail: sales@hydraulicsonline.com lub telefonicznie: +44 (0) 845 644 3640  

Czekamy na Państwa kontakt w sprawie współpracy.

Byliśmy pod dużym wrażeniem firmy Hydraulics Online ze względu na: ich globalny zasięg, silną pozycję konkurencyjną, solidny model biznesowy oraz planowane inwestycje w technologie, które pozwolą im lepiej poznać potrzeby klientów na wielu rynkach na całym świecie.

Dr Kevin Gallimore, Kierownik Katedry, Wydział Zarządzania, Manchester Metropolitan University

To, co w Hydraulics Online robi na mnie największe wrażenie, to ich pasja. Hydraulics Online rozumie, że doskonała obsługa klienta ma kluczowe znaczenie podczas eksportu, ponieważ w ten sposób buduje się relacje biznesowe na odległość. Jeśli połączysz to z doskonałą obsługą klienta – co robi Hydraulics Online – możesz odnosić sukcesy w eksporcie. Bardzo się cieszę, że mogę z nimi współpracować.

Veronica Dawson, Doradca ds. Handlu, Brytyjski Departament Handlu Międzynarodowego

To było naprawdę wspaniałe zobaczyć, jak zakwestionowaliście status quo, stając się globalnym dostawcą specjalistycznych rozwiązań e-handlu dla zróżnicowanej bazy klientów na całym świecie. Często słyszy się mantrę, aby stawiać klienta na pierwszym miejscu, ale najwyraźniej wam się to udało.

Russell Towlson, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Cieszy mnie, że firma Hydraulics Online zdobyła nagrodę w kategorii eksport w konkursie FSB North West Business Awards. Firma oferuje naprawdę fantastyczny asortyment produktów hydraulicznych, co sprawia, że jest ona niezbędnym punktem kontaktowym dla firm w kraju i za granicą. Fakt, że prowadzi ona wysokiej jakości działalność, znajduje odzwierciedlenie w ciągłych sukcesach i rozwoju, co czyni ją wzorem w handlu międzynarodowym dla innych firm.

Phil McCabe, Brytyjska Federacja Małych Przedsiębiorstw

Testimonial: Rayne Precision Engineering

I have passed your cards onto a couple of our maintenance contractors and have given you a high recommendation to them both, so hopefully they too will be using in the future. Thanks for helping to get our repair solved so promptly.

Read More

Testimonial: Engineering Solutions

The valve arrived about 9:00am this morning. The service from you and Steve has been first class, so thank you very much. I shall certainly use your services again and recommend you to others. Thanks again and best regards.

Read More

Testimonial: Philippines

We would like to confirm receipt of your shipment for our initial order: PO# 07623. It was a pleasure having started working with you and we hope this is just the start of a good business relationship between our companies. Again, thank you very much and we look forward for more future business opportunities with you.

Read More

Testimonial: The Netherlands

Thank you for your service with selecting the proper pump. Pumps have arrived this morning and they completely conform with the old pumps.

Read More

Testimonial: Abernethy Trust

Please pass on my thanks to Steven for great customer service and his product knowledge; our gang mowers are back up and working.

Read More

Testimonial: Virginia

Please thank your team very much in helping me solve a pump issue. I needed a pump that was manufactured by a company no longer in business, and Steven was able to locate a duplicate that was manufactured by Parker.

Read More

Testimonial: Gwynedd

Thank you, Joanna. Mark’s quote was from a technical discussion which answered many questions that I have been trying to get without success from other suppliers. Please thank Mark for his time and expertise; it was so refreshing to have a knowledgeable person rather than a sales assistant.

Read More

Testimonial:Missouri

Just wanted to tell you that the pump fits and works perfectly. You were a big help, thank you.

Read More

Testimonial: Lift Company

Hi Mark, Thanks for sorting this out for me so quickly. Absolutely brilliant service… In this day and age it is so rare to come across a company with customer service to this level. Much appreciated.

Read More

Testimonial – Perth

Can you let the boys know that they are providing us with great service, parts and information in all our locations. Your service is prompt and reliable; you’re our “go to” guys when it comes to hydraulics.

Read More
New Monday, new week, new website! Today is the day we are launching our fresh and updated online experience. We’re [...] Read More
We’ve always known that our operations director, Helen is a force of nature, and it has been wonderful this week [...] Read More
Hydraulics Online has come a long way since it was founded in 2004 and, with our fifteenth-year anniversary just around [...] Read More
The decision to leap from a role within a giant tyre manufacturer employing 112,000 people worldwide to a family run [...] Read More

It’s official! We’ve got the vision! Hydraulics Online Co-founder, Helen Tonks has been shortlisted in the 2018 Enterprise Vision Awards […]

Read More

As their North West Business Exporter of the Year, the Federation of Small Businesses asked Hydraulics Online to speak at the 2018 […]

Read More

Hydraulics Online founders Mark and Helen recently had one of their most exciting interviews to date – with the radio […]

Read More

We did it again! Hydraulics Online is delighted to announce that we have been recognised as the North West Business Exporter […]

Read More

Mark’s entry into the fluid power industry was more than a little by chance but he now finds himself leading a […]

Read More

Federation of Small Businesses Award Finalist: North West Business Exporter of the Year We rarely take a step back to […]

Read More