Hydraulics Online’a Hoş Geldiniz

Welcome to Hydraulics Online - Exporter of the year

Hydraulics Online’a Hoş Geldiniz!

Bağımsız Global Akışkan Güç Çözümleri Ortağınız. Konu hidrolik olduğunda; tasarlayabiliriz, tedarik edebiliriz, çözüm sunabiliriz, onarabiliriz ve sevk edebiliriz! Bizimle ortaklık yapın. Mümkün olduğunu bile düşünemeyeceğiniz şeyleri başarın…

Mark ve Helen Tonks Daha büyük, daha köklü ve ürün odaklı endüstri oyuncuları ile rekabet edebilecek uzman, bağımsız bir hidrolik şirketi oluşturma azmiyle 2004 yılında Hydraulics Online’ı kurdu. Günümüzde, Hydraulics Online, dünya çapındaki müşterilerin tercih ettiği hidrolik ortağıdır.
Hydraulics Online, Manchester, Birleşik Krallık şehrinin hemen güneyinde bulunan ofislerimizden dünya çapındaki binlerce müşteriye tamamıyla müşteriye özel hizmet sunuyor.

İster köklü bir “çok bilinen marka”, ister yeni başlayan bir şirket olun; ister prototip üretimi veya yeniden tasarlama sırasında rehberliğe, ister normal uygun maliyetli ve güvenilir, bilinen bir hidrolik ekipmanı tedarikine ihtiyaç duyuyor olun, diğer tedarikçilere kıyasla fiyat ve teslimat bakımından rekabetçi ve hizmet kalitesi bakımından üstün olmaya kendimizi adadık.

Vizyonumuz, müşteri odaklı akışkan gücü çözümlerinde dünya lideri tedarikçi olmaktır.

Müşterilerin Bizi Seçmelerinin 10 Nedeni

hydraulics online icon customer focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Her şey sizinle ilgili: bir numaralı önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İster tek seferlik bir iş, ister karmaşık hidrolik hizmetlerinin sunulduğu kalıcı bir ilişki olsun, bizi bulduğunuz için memnun kalmanızı istiyoruz. Başkalarının hakkımızda söylediklerini müşteri referanslarında ve vaka çalışmalarında okuyabilirsiniz.

Hydraulics Online Independence

%100 BAĞIMSIZ

%100 bağımsızız – yalnızca başka bir şirketin satış uzantısı değiliz – 80’in aşkın hidrolik markasına erişim, tamamen tarafsız tavsiye ve müşterilerimiz için en ideal çözümleri sunuyoruz. Her seferinde.

Hydraulics Online Personable Responsive Service

KİŞİYE ÖZEL, DUYARLI HİZMET

Hidrolik, genellikle daha büyük bir ürünün veya hizmetin bir parçasını oluşturur. Bu nedenle, ilk seferinde ve hızlı bir şekilde başarılı olamazsak, itibarınızı ve müşterilerimizin bizi değerlendirme biçimini doğrudan etkilediğini biliyoruz. Elimizden gelenden de fazlasını yapmaya yönelik kararlı yaklaşımımız ve istekliliğimiz ile tanınıyoruz. Markanız güvenilir ellerde.

Hydraulics Online Global Reach

GLOBAL ERİŞİM

130 ülkedeki müşterileri destekliyoruz ve Birleşik Krallık’ta dünyanın tümü için hidrolik çözümlere uzanan “ana kapı” olarak görülüyoruz. 24 temel sektörü ve piyasayı kapsayan bilgi birikimimiz ve tecrübemiz, derin olduğu kadar da geniştir; mükemmel servis ve bilgi birikimimiz sınırsızdır.

Hydraulics Online Negotiation Power

PAZARLIK GÜCÜ

Global erişimimiz ve 140 tedarikçi ile entegre ortaklığımız, hem fiyatlandırma hem de teslimat bakımından bize rakipsiz seçenek ve daha fazla tedarik esnekliği sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncelik verdiğimiz verimli bir döngü sağlıyor.

Hydraulics Online Technical Know-how

TEKNİK KNOW-HOW VE BİLGİ BİRİKİMİ

Teknik ekibimiz, dünya lideri hidrolik ürünlerin, sistemlerin ve çözümlerin teslimatında 100 yıllık tecrübeye sahiptir. Hidrolik endüstrisindeki yüzlerce müşterimiz, kendi satış potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak üzere bilgi birikimimizden ve bağımsızlığımızdan faydalanıyor.

Hydraulics Online Innovative System Design

YENİLİKÇİ TASARIM

İster geçmişi korumak, ister geleceği yeniden tanımlamak istiyor olun, mümkün olduğunu bile düşünemeyeceğiniz şeyleri başarmanıza yardımcı olabiliriz. Zorlu işlerden keyif alıyoruz. Concorde ve Elon Musk’ın küresel SpaceX Hyperloop yarışmasında yarışan Birleşik Krallık ekibi HypED ile ortaklıklarımızı keşfedin.

Hydraulics Online British Heritage and quality

İNGİLİZ KALİTE STANDARTLARI

Kalite temeline dayanıyoruz ve sürekli iyileştirme odaklı hareket ediyoruz; her zaman mümkün olanın en iyisi için çabalıyoruz ve müşterilerimizin de kendi potansiyellerine ulaşabilmelerini sağlıyoruz. İngiliz Standartları Enstitüsünden aldığımız ISO 9001 akreditasyonu hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.

Hydraulics Online multiple award winners

ÖDÜLLÜ

Hikayemiz ve bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımız, uluslararası ticaret ve müşteri hizmetleri alanındaki mükemmel başarılarımız için ödüller kazanmamızı ve aralarında Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı ile Birleşik Krallık Küçük İşletmeler Federasyonunun da yer aldığı pek çok kurumun onayını aldık. Daha fazlasını keşfedin.

hydraulics online icon community action

TOPLULUK HAREKETİ

Gördüğümüz iyiliklerin “karşılığını vermeye” ve yerel topluluğumuzdaki okulları, üniversiteleri ve projeleri desteklemeye zaman ayırıyoruz. Öğrencilere, iş tabanlı öğrenim olanakları sağlıyoruz; hatta bir okul radyosundaki programa konuk olarak yeni nesle ilham veriyoruz. Daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Eksiksiz hidrolik sistem tasarımı mı yoksa hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, hidrolik silindirler, hidrolik güç kaynakları, hidrolik filtreleri, hidrolik akümülatörler, hidrolik valfler, başka hidrolik ekipman ve aksesuarlar mı arıyorsunuz?

Web sitemiz ilgilendiğimiz işlerin ve tedarik ettiğimiz ürünlerin yalnızca küçük bir kısmını sergiliyor. Bu yüzden, aradığınızı bulamazsanız endişelenmeyin.

line-green-vertical-separator

Sağ taraftaki soru formunu veya bu sayfanın altındaki çevrimiçi sohbet alanını kullanarak hemen bize ulaşın. İsterseniz bize sales@hydraulicsonline.com adresinden veya +44 (0) 845 644 3640 numarasından ulaşabilirsiniz.  

Yakında sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Hydraulics Online’dan etkilenme sebebimiz özellikle global erişim, açık rekabetçi yönelimi, güçlü iş modeli ve dünya çapındaki çok çeşitli piyasalarda bulunan müşterilerini daha iyi anlamak üzere teknolojiye yatırım yapma planlarıydı.

Dr. Kevin Gallimore, Kıdemli Başkan, İş İdaresi Departmanı, Manchester Metropolitan Üniversitesi.

Hydraulics Online’ın beni en çok etkileyen özelliği, tutkusu. Hydraulics Online, iş ilişkisini uzaktan kurduğunu için mükemmel müşteri hizmetlerinin ihracatta kritik öneme sahip olduğunu anlıyor. Hydraulics Online’ın yaptığı gibi bunu mükemmel müşteri hizmetleri ile bir araya getirirseniz, ihracatta başarılı olabilirsiniz. Onlarla çalışmaktan çok memnunum.

Veronica Dawson, Ticaret Danışmanı, Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı

Sıfırdan başlayarak, çok çeşitli bir müşteri tabanına hizmet veren dünya çapında uzman bir e-ticaret çözüm sağlayıcıyı oluşturarak statükoya nasıl meydan okuduğunuzu görmek gerçekten harika. Müşteriyi ön planda tutma söyleminiz bu günlerde klişe olsa da, sizin bu konuda başarılı olduğunuz açıkça ortada.

Russell Towlson, Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı, Polonya

Hydraulics Online’ın FSB Kuzeybatı İşletme Ödülleri ihracat kategorisinde ödül kazanması son derece memnuniyet verici. Firma, gerçekten etkileyici bir hidrolik ürünleri yelpazesi sunarak yurtiçindeki ve yurtdışındaki şirketler için önemli bir durak haline geldi. Nitelikli bir işletme oluşu, devam eden başarısına ve büyümesine yansıyor. Bu da diğer işletmeler için uluslararası ticarette standart bir destek noktası haline gelmesini sağlıyor.

Phil McCabe, Küçük İşletmeler Federasyonu, Birleşik Krallık

Testimonial: Rayne Precision Engineering

I have passed your cards onto a couple of our maintenance contractors and have given you a high recommendation to them both, so hopefully they too will be using in the future. Thanks for helping to get our repair solved so promptly.

Read More

Testimonial: Engineering Solutions

The valve arrived about 9:00am this morning. The service from you and Steve has been first class, so thank you very much. I shall certainly use your services again and recommend you to others. Thanks again and best regards.

Read More

Testimonial: Philippines

We would like to confirm receipt of your shipment for our initial order: PO# 07623. It was a pleasure having started working with you and we hope this is just the start of a good business relationship between our companies. Again, thank you very much and we look forward for more future business opportunities with you.

Read More

Testimonial: The Netherlands

Thank you for your service with selecting the proper pump. Pumps have arrived this morning and they completely conform with the old pumps.

Read More

Testimonial: Abernethy Trust

Please pass on my thanks to Steven for great customer service and his product knowledge; our gang mowers are back up and working.

Read More

Testimonial: Virginia

Please thank your team very much in helping me solve a pump issue. I needed a pump that was manufactured by a company no longer in business, and Steven was able to locate a duplicate that was manufactured by Parker.

Read More

Testimonial: Gwynedd

Thank you, Joanna. Mark’s quote was from a technical discussion which answered many questions that I have been trying to get without success from other suppliers. Please thank Mark for his time and expertise; it was so refreshing to have a knowledgeable person rather than a sales assistant.

Read More

Testimonial:Missouri

Just wanted to tell you that the pump fits and works perfectly. You were a big help, thank you.

Read More

Testimonial: Lift Company

Hi Mark, Thanks for sorting this out for me so quickly. Absolutely brilliant service… In this day and age it is so rare to come across a company with customer service to this level. Much appreciated.

Read More

Testimonial – Perth

Can you let the boys know that they are providing us with great service, parts and information in all our locations. Your service is prompt and reliable; you’re our “go to” guys when it comes to hydraulics.

Read More
New Monday, new week, new website! Today is the day we are launching our fresh and updated online experience. We’re [...] Read More
We’ve always known that our operations director, Helen is a force of nature, and it has been wonderful this week [...] Read More
Hydraulics Online has come a long way since it was founded in 2004 and, with our fifteenth-year anniversary just around [...] Read More
The decision to leap from a role within a giant tyre manufacturer employing 112,000 people worldwide to a family run [...] Read More

It’s official! We’ve got the vision! Hydraulics Online Co-founder, Helen Tonks has been shortlisted in the 2018 Enterprise Vision Awards […]

Read More

As their North West Business Exporter of the Year, the Federation of Small Businesses asked Hydraulics Online to speak at the 2018 […]

Read More

Hydraulics Online founders Mark and Helen recently had one of their most exciting interviews to date – with the radio […]

Read More

We did it again! Hydraulics Online is delighted to announce that we have been recognised as the North West Business Exporter […]

Read More

Mark’s entry into the fluid power industry was more than a little by chance but he now finds himself leading a […]

Read More

Federation of Small Businesses Award Finalist: North West Business Exporter of the Year We rarely take a step back to […]

Read More